این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خرما مضافتی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت خرمای مضافتی صادراتیفروش خرما مضافتی صادراتی
فروش خرما مضافتی صادراتی

فروش خرما مضافتی صادراتی با تضمین تازه بودن محصول آغاز شد. مجموعه ی ما با خدمات تامین، سورتینگ، بسته بندی و صادرات خرما مضافتی فعالیت دارد.

خرمای مضافتی صادراتی

شرکت خرمای مضافتی صادراتی

ایران تنها تولیدکننده رقم مضافتی جهان می باشد. بیشترین حجم تولید خرما مضافتی مربوط به استان کرمان و سیستان و بلوچستان می باشد. مثلا آوازه ی خرمای مضافتی بم در استان کرمان را شنیده اید.
این رقم را حداقل می توان گفت اکثر مسلمانان جهان می شناسند. این موضوع را میزان حجم صادرات خرمای مضافتی از ایران به بیش از 50 کشور جهان تا حدودی نشان می دهد.
بدیهی است که این بازار جذاب و مشتری پسند، فروشندگان زیادی را نیز داشته باشد. این فروشندگان به صورت شخصی، شرکتی و صاحبین برند فعالیت می کنند.
مثلا شرکت ها به دو دسته ی بازرگانی و یا تولیدی طبقه بندی می شوند. بسیاری از این مجموعه ها با نام شرکت خرمای مضافتی بم و یا منطقه ی دیگر، مشغول می باشند. حال آن هایی که امکان صادرات را نیز داشته باشند، با نام شرکت های تولیدی و صادرکننده معرفی می شوند.

فروش خرما مضافتی

فروش خرما مضافتی صادراتی

در بالا فروشندگان این محصول در طبقات مختلف معرفی شد. اما هر یک از این گروه ها، محدودیت ها و یا مزایایی را به دنبال دارند. مثلا برخی افراد بومی، فروشنده ی تخصصی این محصول نیستند، بلکه در فصول سال محصولات کشاورزی مختلف را واسطه ای طی چند دست می فروشند. و گروهی دیگر تنها تخصصی به فروش عمده خرما مضافتی می پردازند.
در نهایت، شرکت ها و واحدهای تولیدی و بازرگانی و همچنین صاحبین برند هستند. همکاری با این مجموعه ها نیز شرایط خاص خود را دارد.
به عبارت دیگر، برخی از این شرکت ها در فصول مختلف، محصولات مختلف را بسته بندی و عرضه می کنند. اما شرکت های دیگر به صورت کاملا تخصصی به این امر می پردازند.
مجموعه ی ما تنها به صورت تخصصی به تامین، سورتینگف بسته بندی و صادرات انواع خرمای تجاری ایران می پردازد.
این موضوع باعث شده تا نیاز بازار و خریداران را به مراتب بهتر و بیشتر آنالیز و بررسی کنیم. در نهایت، به رضایت بیشتر و فروش بیشتر مشتریان ختم می شود. مثلا به گفته ی خریداران مجموعه ی ما، فروش مستقیم خرمای مضافتی ویژه ی بازار داخل و صادرات باعث شده تا قیمت نهایی برای آن ها مناسب تر و رقابتی تمام شود.
فرقی نمی کند در ایران یا سایر کشورهای جهان فعالیت دارید. هم اکنون می توانید از طریق راه های ذکر شده از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شده و برای بازار هدف خود بررسی دقیق و بهتری داشته باشید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید