این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید خرمای مضافتی در سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی خرما مضافتی در سال جدیدقیمت خرید خرمای مضافتی
قیمت خرید خرمای مضافتی

قیمت خرید خرمای مضافتی هر ساله دستخوش تغییراتی بوده است. عوامل داخلی و خارجی زیادی بر قیمت روز انواع این محصول تاثیرگذار است. از جمله این عوامل، حجم تولید محصول در سال جدید و به دنبال آن، میزان عرضه و تقاضا برای خرید آن می باشد. در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

خرمای مضافتی در سال جدید

بررسی خرما مضافتی در سال جدید

استان سیستان و بلوچستان و کرمان، مهد تولید انواع خرمای مضافتی ایران می باشند. در این استان ها، محصولات باغی در یک بازه ی زمانی مشخص جمع آوری شده و به سردخانه ها منتقل می شوند. این محصولات در سردخانه ها نگهداری می شوند تا تازه و سالم بمانند. در نتیجه، نیاز یک سال بازار داخل و صادرات را تامین می کنند.
اما یک سری تغییرات در شرایط آب و هوایی و میزان بارندگی ها مخصوصا در زمان گرده افشانی و زمان برداشت، باعث می شود تا تغییراتی در تولیدات نخلستان ها به وجود آید. به عنوان مثال، در سال هایی که شرایط آب و هوایی این مناطق مساعد و مناسب بوده، حجم تولید این محصول نیز افزایش داشته است. اما در برخی سال ها به دلیل خشکسالی و یا شدت گرما در زمان برداشت، باعث خشک شدن محصول و ضایعاتی شدن آن شده است. از این رو، حجم تولید خرمای مضافتی این مناطق کاهش می یابد.
و از آن جایی که تقاضا برای محصول هر ساله افزایش می یابد، اما حجم تولید نخلستان ها کم است، در نتیجه تناسبی بین عرضه و تقاضا وجود نخواهد داشت و همین موضوع موجب می شود تا نسبت عرضه و تقاضا در بازار تغییر کند. به دنبال آن، قیمت ها نیز دستخوش تغییر خواهد شد.

لیست قیمت خرما مضافتی

قیمت خرید خرمای مضافتی

میزان تولید خرما در سال جدید یکی از عوامل موثر بر روی قیمت آن است. هر چه تولید محصول افزایشی باشد، یعنی از میزان تقاضا بیشتر باشد، نوسانات قیمت مناسب تر خواهد بود و اصطلاحا بازار ثبات خوبی خواهد داشت.
اما در سال هایی که حجم تولید نسبت به تقاضای بازار، کاهش داشته، قیمت ها نیز افزایش پیدا کرده است. این موضوع در مورد خرمای مضافتی صادراتی نیز صدق می کند.
علاوه بر آن، از آن جایی که کشور ما تورم محور است و هزینه های تولید و نگهداری نیز هر سال افزایش می یابد، از این رو بدیهی است که قیمت خرما مضافتی در سال جدید نسبت به سال های قبل افزایشی باشد.
همانطور که در بالا اشاره شد، در سال هایی که خشکسالی زیاد بوده، به دلیل این که حجم تولید این محصول کاهش پیدا کرده، قیمت ها نیز افزایشی بوده است.
بنابراین، این که در چه زمانی شما قصد خرید انواع خرمای مضافتی تازه را داشته باشید، بسیار مهم است. برای این که این محصول را با قیمت مناسب تر به صورت مستقیم و در بهترین زمان خریداری نمایید، هم اکنون می توانید از مشاوره ی رایگان مجموعه ی ما بهره مند شوید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید