این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بسته بندی خرمای مضافتی بم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی خرما مضافتی بمشرکت خرمای مضافتی بم
شرکت خرمای مضافتی بم

مجموعه ی ما به عنوان یک شرکت خرمای مضافتی بم در زمینه تامین، سورتینگ، بسته بندی و صادرات این محصول فعالیت دارد. این مجموعه محصول را ویژه بازار داخل و صادرات طبقه بندی کرده و متناسب با بازار هدف مشتریان خود عرضه می نماید. همچنین فرآیند سورتینگ و بسته بندی خرما مضافتی تحت برند نیز انجام می شود.

بسته بندی خرما مضافتی

بسته بندی خرما مضافتی بم

انتخاب طرح و نوع بسته بندی یک امر سلیقه ای می باشد. اما لازم به ذکر است که بسته بندی خرما مضافتی از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت و همچنین میزان فروش محصول می باشد.
مجموعه ها، تجار و صاحبین برند، در ابتدای فصل این محصول را به مجموعه ها از جمله مجموعه ی تولیدی ما ثبت سفارش کرده و انواع خرمای مضافتی را با برند خود خریداری می نمایند. در واقع، خرمای مضافتی بم تحت برند در این مجموعه تولیدی می شود.
این که بسته بندی خرمای مضافتی در چه وزن و ابعاد باشد، چیدمان محصول و میزان سورتینگ آن به چه صورت باشد، از نگاه مصرف کننده و خریداران بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین استفاده از بسته بندی مناسب، موجب افزایش فروش شما خواهد شد.

خرما مضافتی درجه یک بم

شرکت خرمای مضافتی بم

منظور از خرما مضافتی بم، محصول تولید شده در منطقه ی خرماخیز بم است. به عبارت دیگر، محصولی که در این منطقه کاشت و برداشت شده و به بازار عرضه می گردد.
اما از آن جایی که این محصول یک برند جهانی و شناخته شده است، مجموعه های زیادی هستند که محصول مناطق مختلف را با انتقال به منطقه ی بم و یا استفاده از بسته بندی و نام بم، این محصول را بسته بندی و روانه ی بازار می کنند.
در واقع، خرمای مضافتی مناطق مختلف ایران را که قیمت مناسب تری دارند و یا حتی ممکن است کیفیت پایین تری داشته باشند را با قیمت بالاتر و تحت برند خرمای مضافتی بم به بازار عرضه می نمایند.
اما در مراکز و مجموعه های معتبر به این شکل نیست. شرکت های معروف و معتبر در تولید و صادرات خرما مضافتی، همیشه تحت برند خود و با تضمین کیفیت و منطقه ی بم بودن، آن کالا را به فروش می رسانند.
توجه شود که خرمای مضافتی بم از ماندگاری بالاتری برخوردار بوده و به همین دلیل محبوبیت بیشتری نیز در بین خریداران و مصرف کنندگان داخلی و خارجی دارد. از این رو قیمت آن نیز متفاوت می باشد.
اگر قصد خرید و فروش خرمای مضافتی بم را دارید، شرکت تولیدی ما علاوه بر، تامین، بسته بندی و صادرات این محصول، می تواند شما را در این زمینه ها یاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید