این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم خرما مضافتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فصل برداشت خرما مضافتیپخش خرما مضافتی به صورت مستقیم
پخش خرما مضافتی

پخش خرما مضافتی به صورت مستقیم از نخیلات، به سراسر کشور آغاز شد. هر ساله با شروع فصل برداشت خرمای مضافتی از اقصی نقاط ایران و سایر کشورهای جهان، تقاضا برای این محصول آغاز می گردد. البته در کنار این موضوع، تقاضا برای صادرات خرمای مضافتی به سایر کشورهای جهان نیز شروع می شود.

پخش خرمای مضافتی

فصل برداشت خرما مضافتی

قطعا عبارت فصل خرماپزان را شنیده اید. در واقع، این زمانی است که گرمای تابستان بسیار سوزان شده است. به گونه ای که باعث می شود ثمره ی نخیلات قابل مصرف شود.
یکی از این انواع خرما و رطب می توان به واریته ی مضافتی اشاره کرد. محصولی که علاوه بر بازار داخل، به بسیاری از کشورهای جهان همچنین کشورهای مسلمان نشین صادر می گردد.
از آن جا که گستردگی تولیدی خرمای مضافتی ایران محدود به یک منطقه ی خاصی نیست، بنابراین نمی توان به یک زمان یا روز دقیق اشاره کرد.
اما به طور کلی، در استان های سیستان و بلوچستان و کرمان که بزرگترین قطب های تولید و فروش خرما مضافتی هستند، از اواسط مرداد تا پایان شهریور شاهد برداشت این محصول هستیم.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که شرایط آب و هوایی هر سال باعث می شود تا این بازه ی زمانی مقداری متغیر باشد.
لازم به ذکر است فرآیند برداشت خرما و رطب مضافتی طی چند مرحله و یا چند چین صورت می گیرد. و این که کیفیت محصول در هر مرحله متفاوت خواهد بود.
فکر می کنید محصول کدام چین برای شما مناسب است؟

پخش عمده خرما مضافتی

پخش خرما مضافتی به صورت مستقیم

تقریبا می توان گفت اکثر استان های خرماخیز ایران خریدار خرما مضافتی تازه هستند. در واقع، در اکثر فروشگاه های سرتاسر کشور، این محصول به وفور و با کیفیت و قیمت های مختلف یافت می شود. این یعنی محبوبیت و تقاضای بالا برای این محصول.
بنابراین می توان نتیجه گرفت که شرکت ها بسته بندی خرما مضافتی و پخش کننده های کوچک و بزرگ، شرکتی و یا شخصی، این محصول را از بنک داران، عمده فروشان و یا به صورت مستقیم خریداری کرده و به بازار تزریق می نمایند.
به مراتب این پخش کنندگان هر چه خرما را با کیفیت و قیمت مناسب تر تهیه نمایند، اصطلاحا در بازار رقابتی این روزها پیروز شده و حاشیه ی سود مناسبی خواهند داشت.
بنابراین اگر حداقل حجم خرید را رعایت نمایید، می توانید این کالا را به صورت مستقیم در ابتدای فصل و در طول سال از مرکز تولیدات خریداری نمایید.
مجموعه ی تولیدی ما در مرکز، امکان همکاری با پخش کنندگان شخصی و شرکتی در سراسر کشور را دارد.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید