مشاوره و سفارش

خرما مضافتی

خرما مضافتی یکی از محبوب ترین خرمای جهان و از بهترین ارقام تجاری ایران به شمار می آید. این محصول طعم و کیفیت بسیار عالی دارد. رنگ خرمای مضافتی، قرمز مایل به مشکی ( بور ) یا قهوه ای پررنگ می باشد. خرمای مضافتی دارای پوستی نازک، بافتی نرم با میزان رطوبت 18 الی 23 درصد می باشد. قابل ذکر است که این ویژگی ها در زمان و مناطق برداشت مختلف، متفاوت می باشد. ماندگاری این واریته به شرط آنکه در محل خشک و خنک نگهداری شود بیش از یک سال می باشد. توصیه می گردد خرمای مضافتی در سردخانه و در دمای بین ۵- تا ۵+ درجه سانتی گراد می باشد.

11775268_741

تفاوت رطب و خرما مضافتی

بسیاری بر این باورند که رطب مضافتی همان خرما مضافتی می باشد در حالی که این طور نیست. در چرخه رشد و تولید این محصول شکوفه های نخل مضافتی، تبدیل به خارک (میوه سفت و نارس) می شود. با گذشت زمان، آفتاب سوزان تابستان خارک را به محصول آبدار و شیرین تبدیل می کند، که به این مرحله رطب مضافتی گفته می شود. رطب مضافتی شیره دار، و بافت آن نرم تر از خرما مضافتی می باشد. رنگ محصول در این مرحله مقداری قرمز مایل به مشکی یا همان بور می باشد. اما برخی تقریبا بعد از گذشت 20 الی 30 روز  محصول را برداشت می کنند. در این زمان رطوبت محصول کمتر شده، که به این مرحله خرمای مضافتی گفته می شود.

بسته بندی خرما

بسته بندی یکی از فاکتور های موفقیت در بازار رقابتی می باشد، که تاثیر زیادی در فروش خواهد داشت. پس از برداشت خرما مضافتی از نخیلات، بسیاری از نخلداران محصول را در کارتن هایی با برند های عمومی از قبل تهیه شده، از جمله خرمای مضافتی ایران، خرمای مضافتی بم، خرمای مضافتی صادراتی، بسته بندی می کنند. دیگر افراد از جمله واحد های تولیدی، صاحبان برند و سردخانه داران محصول برداشت شده را در سبد های مخصوص به صورت فله از کشاورز خریداری کرده و در فرآیندی، خرمای مضافتی بسته بندی می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خرما مضافتی500 تا 800 گرمی12 بسته در هر کارتن مادرموجودتماس بگیرید
خرما مضافتی اقتصادی2 کیلو گرمی8 بسته در هر کارتن مادرموجودتماس بگیرید
خرما مضافتی فله5 الی 10 کیلوییکارتن تختموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

Bazar_Khorma@

ایمیل

araddates@gmail.com

خدمات ما 

گروه بازار خرمای مضافتی ایران، تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه می باشد که آمادگی خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات زیر ویژه تجار و بازرگانان داخلی و بین المللی و همچنین شرکت های بسته بندی، پخش و توزیع خرما اعلام میدارد.
– مشاوره رایگان خرید و فروش
– تامین و عرضه مستقیم انواع خرما و رطب مضافتی
– پیش خرید و عقد قرارداد نخلستان مضافتی
– سورتینگ حرفه ای و بسته بندی تحت سفارش
– صادرات خرما مضافتی به سایر کشورها

مدیر مجموعه خرما مضافتی ایران

جواد تهمتن

Call Now Buttonتماس بگیرید