عرضه مستقیم ویژه بازار داخل و سایر کشورهای جهان

مشاوره و سفارش

خرما مضافتی

خرما مضافتی یکی از محبوب ترین خرمای جهان و از بهترین ارقام تجاری ایران به شمار می آید. این محصول طعم و کیفیت بسیار عالی دارد. رنگ خرمای مضافتی، قرمز مایل به مشکی ( بور ) یا قهوه ای پررنگ می باشد. خرمای مضافتی دارای پوستی نازک، بافتی نرم با میزان رطوبت 18 الی 23 درصد می باشد. قابل ذکر است که این ویژگی ها در زمان و مناطق برداشت مختلف، متفاوت می باشد. ماندگاری این واریته به شرط آنکه در محل خشک و خنک نگهداری شود بیش از یک سال می باشد. توصیه می گردد خرمای مضافتی در سردخانه و در دمای بین ۵- تا ۵+ درجه سانتی گراد می باشد.

بازار خرما مضافتی ایران

تفاوت رطب و خرما مضافتی

بسیاری بر این باورند که رطب مضافتی همان خرما مضافتی می باشد در حالی که این طور نیست. در چرخه رشد و تولید این محصول شکوفه های نخل مضافتی، تبدیل به خارک (میوه سفت و نارس) می شود. با گذشت زمان، آفتاب سوزان تابستان خارک را به محصول آبدار و شیرین تبدیل می کند، که به این مرحله رطب مضافتی گفته می شود. رطب مضافتی شیره دار، و بافت آن نرم تر از خرما مضافتی می باشد. رنگ محصول در این مرحله مقداری قرمز مایل به مشکی یا همان بور می باشد. اما برخی تقریبا بعد از گذشت 20 الی 30 روز  محصول را برداشت می کنند. در این زمان رطوبت محصول کمتر شده، که به این مرحله خرمای مضافتی گفته می شود.

بسته بندی خرما مضافتی

بسته بندی یکی از فاکتور های موفقیت در بازار رقابتی می باشد، که تاثیر زیادی در فروش خواهد داشت. پس از برداشت محصول از نخیلات، بسیاری از نخلداران میوه را در کارتن هایی با برند های عمومی از قبل تهیه شده، از جمله خرمای مضافتی ایران، خرمای مضافتی بم، خرمای مضافتی صادراتی، بسته بندی می کنند. دیگر افراد از جمله واحد های تولیدی، صاحبان برند و سردخانه داران محصول برداشت شده را در سبد های مخصوص به صورت فله از کشاورز خریداری کرده و در فرآیندی، خرمای مضافتی بسته بندی می شود.

در حال حاضر بیشتر این رقم در بسته های کوچک 500 الی 800 گرمی، کارتن های اقتصادی 2کیلوگرمی و در نهایت به صورت فله در کارتن های 5 و 10کیلوگرمی تولید و روانه بازار می گردد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خرما مضافتی500 تا 800 گرمی12 بسته در هر کارتن مادرموجودتماس بگیرید
خرما مضافتی اقتصادی2 کیلو گرمی8 بسته در هر کارتن مادرموجودتماس بگیرید
خرما مضافتی فله5 الی 10 کیلوییکارتن تختموجودتماس بگیرید

مشاوره سریع و رایگان

پراکندگی کاشت و برداشت خرما مضافتی در ایران بسیار بالا می باشد. بیشتر این ارقام در استان های کرمان و سیستان و بلوچستان، با کیفیت های متفاوت تولید می شود. در بازار رقابتی امروزه، دسترسی سریع و به هنگام اطلاعات و خرید خرما مضافتی به صورت مستقیم بسیار هائز اهمیت می باشد.

دانستن اینکه چه خرمایی، در چه زمانی، با چه نوع بسته بندی و قیمتی را انتخاب کنید لازم و ضروری می باشد. در واقع تفاوت تجار، بازرگانان و صادرکنندگان موفق و افراد شکست خورده توجه به همین یک جمله کوتاه می باشد. در واقع مهم می باشد برای جامعه هدفی با درآمد کم و ذائقه ای متفاوت، محصولی درخور آنها را انتخاب و عرضه نمایید.

بنابراین شما می توانید از طریق ارتباط با ما به صورت جلسات حضوری و غیر حضوری به صورت تماس تلفنی و ارتباط در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی علاوه بر مشاوره رایگان، اطلاعت مفیدی را دریافت کنید. توجه به این نکات باعث می شود با شناخت انواع خرما مضافتی، قیمت و کیفیت هر منطقه، مدیریت زمان و هزینه کرده و حرفه ای اقدام کنید.

تماس

09153847832

تلگرام

Bazar_Khorma@

ایمیل

araddates@gmail.com

آشنایی با خدمات ما

بدیهی است کشوری که قطب تولید خرما مضافتی در جهان است، فروشندگان مختلف هم داشته باشد. فروشنده هایی در قالب کشاورزان یا همان نخلداران، تولیدکنندگان و صاحبین برند، بازرگانان و واسطه ها. به همین دلیل است که می گویند مهم می باشد که از کجا خرید خود را انجام می دهید.

مجموعه های تولیدی ما در چندین استان خرماخیز فعالیت دارد. گروه ما طی این چند سال حضور، بر اساس تجربه و نیاز مشتریان تلاش می کند تا آمادگی خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مرتبط افزایش دهد.

این خدمات مناسب تجار و بازرگانان داخلی، بین المللی و همچنین شرکت های بسته بندی، پخش خرما رطب مضافتی می باشد. مهمترین این خدمات شامل مشاوره رایگان خرید و فروش، پیش خرید خرما در ابتدای فصل برداشت، تامین و عرضه مستقیم انواع رطب و خرما، سورتینگ حرفه ای و بسته بندی تحت برند و در نهایت صادرات خرما مضافتی به کشور مقصد می باشد.

مدیر مجموعه خرما مضافتی ایران

جواد تهمتن

Call Now Buttonتماس بگیرید