خرمای مضافتی صادراتی و درجه یک

خرمای مضافتی صادراتی محصولی است که به کشورهای مقصد ارسال می گردد. رقمی که برای صادرات در نظر گرفته می شود می بایست استانداردهای لازم را داشته باشد. علاوه بر آن، درجه یک بودن و یا کیفیت ایده آل نیز از عوامل مهم در زمان خرید این محصول می باشد.

خرما مضافتی صادراتی

خرمای مضافتی صادراتی کدام است؟

منظور از خرمای مضافتی صادراتی محصولی است که حجم تولید آن زیاد است. به عبارت دیگر، برای تجار و بازرگانان صرفه ی اقتصادی جهت بازاریابی و معرفی محصول دارد.
علاوه بر آن، رقم صادراتی محصولی است که در آن استانداردهای لازم رعایت شده باشد. به عبارت دیگر، خرمایی که می خواهد از گمرکات کشور مجوز خروج بگیرد می بایست یکسری آیتم ها را رعایت کرده باشد. مثلا، عدم وجود آفت زنده و یا عدم وجود ضایعات و محصول کپک زده یا ترش شده.
حال اگر این محصول مناسب برای بازار هدفی باشد، چه کیفیت آن درجه یک و یا پایین تر باشد، به آن خرمای مضافتی صادراتی می گویند.

خرمای مضافتی درجه یک

 

ویژگی خرمای مضافتی درجه یک

برخی فکر می کنند که قیمت خرمای مضافتی صادراتی نسبت به آن چه که در بازار داخل عرضه یا پخش می شود، بالاتر است. این کاملا اشتباه است.
اگر به پخش عمده خرمای مضافتی در سراسر ایران توجه نمایید، می بینید که هر محصول با توجه به قیمت و کیفیت مناسب منطقه ی خاصی می باشد.
اگر در زمان خرید خرمای مضافتی به صحبت ها و اطلاعات فروشندگان توجه نمایید، همه ی آن ها از عبارت رقم درجه یک استفاده می کنند. اما اگر شما این ویژگی ها را به خوبی بدانید، می توانید انتخاب درستی داشته باشید.
به طور کلی، خرمای مضافتی درجه یک محصولی است که اگر شما به صورت رندوم یا اتفاقی چندین انتخاب را از جاهای مختلف بار در نظر بگیرید و یا رویت کنید، کیفیت و ظاهر یکسان و یکدستی داشته باشد.
همچنین فاقد هر گونه محصول درهم و متفرقه و یا مناطق دیگر باشد. البته باید از عدم وجود محصول کهنه ی سال قبل آگاه باشید و محصول را با تضمین تازه بودن سال جدید خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما