خرید انواع خرما مضافتی تازه

برای خرید خرما مضافتی تازه باید به دو نکته ی مهم توجه شود. خرید انواع خرمای مضافتی برای بازار داخل و صادرات. علاوه بر آن، باید به نوع بسته بندی نیز توجه شود. چرا که قیمت خرما فله با نمونه ی چیده شده در بسته ها کوچک و بزرگ متفاوت است.

خرید انواع خرما مضافتی

خرید خرما مضافتی ویژه ی بازار داخل

نکته ای که هیچ وقت افراد کم تجربه و تازه وارد به آن توجه نمی کنند، نیاز بازار است. اما در این مقاله ما می خواهیم آموزش دهیم که شما برای هر بازاری باید استراتژی متفاوتی داشته باشید.
مثلا در بازار ایران. کمتر فروشگاهی وجود دارد که این خرما را در قفسه های خود نداشته باشد و یا عرضه نکند. اما هر یک از آحاد جامعه در استان ها و شهرهای مختلف، متناسب با ذائقه و توان مالی خود اقدام به خرید خرما مضافتی می کنند.
مثلا در بیشتر شهرهای شمالی ایران به دلیل رطوبت زیاد، ترجیح می دهند از خرمایی که شیره ی کمتری دارد، استفاده کنند. این یعنی محصولی با وزن سبک تر و یا اصطلاحا دونم.
برخلاف آن، در غرب کشور عمدتا ترجیح می دهند از خرمای درشت تر، گوشتی تر و نسبتا شیره دار استفاده نمایند. این تنوع و سلیقه در خصوص نوع بسته بندی خرما مضافتی نیز وجود دارد.
اگر قصد خرید خرمای مضافتی درجه یک برای بازار داخل و مراکز استان ها از جمله تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و … دارید، می توانید هم اکنون از مشاوه ی رایگان ما بهره مند شوید.

خرید خرما مضافتی تازه

خرید خرمای مضافتی جهت صادرات

از آن جا که فرهنگ، سطح درآمد و ذائقه افراد هر کشور با کشوری دیگر از متفاوت می باشد، نمی توان هنگام خرید خرمای مضافتی صادراتی، یک نسخه برای همه کشورها پیچید.
به عنوان مثال، محصولی که برای کشورهای همسایه ایران صادر می گردد، نسبت به کشورهای اروپایی و یا حتی برخی کشورهای آفریقایی متفاوت می باشد.
اما به طور کلی، برای صادرات خرما و رطب مضافتی از ایران می بایست استانداردهای ملی مرتبط با این محصول رعایت شود. همچنین استفاده از بسته بندی های یکدست، یک رنگ، با اطلاعات کامل الزامی است.
با توجه به شرایط حمل و نقل و صرف زمان جهت ارسال محصول از مبدا به مقصد، تنها خرمای کم شیره و یا بدون شیره استقبال می شود. خرمای مضافتی دونم بالاترین سطح کیفی رقم صادراتی می باشد.
امکان خرید خرما مضافتی به صورت حضوری و آنلاین جهت دو بازار داخل و بین المللی از طریق این مجموعه فراهم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما