رطب و خرما مضافتی
سه شنبه , تیر ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / پخش عمده بهترین خرما مضافتی بسته بندی
پخش عمده خرما مضافتی

پخش عمده بهترین خرما مضافتی بسته بندی

پخش عمده خرما مضافتی درجه یک به سراسر ایران آغاز شد. فعالین و متقاضیانی که به دنبال تهیه این محصول در مناطق مختلف ایران از جمله بم می باشند، می توانند آن به صورت مستیم با بسته بندی های مختلف از مجموعه ی ما خریداری نمایند.

بهترین بسته بندی خرما مضافتی

تاثیر بسته بندی خرما مضافتی بر میزان فروش

همانطور که می دانید امروزه برای اغلب افراد تهیه و خرید کالا و محصول با بسته بندی مناسب و مقاوم از اهمیت زیادی برخوردار است.
بنابراین تاثیر بسته بندی در افزایش میزان فروش را نمی توان نادیده گرفت. در واقع بسته بندی یک محصول، شیوه ی نگهداری و محافظت آن را نشان می دهد.
همچنین استفاده از یک بسته بندی خلاقانه و مناسب استفاده از کالا را آسانتر می کند و موجب ارتباط بین مشتری و تولیدکننده نیز می گردد.
این موضوع در رابطه با انواع خرما از جمله خرما مضافتی نیز صدق می کند. هر چه بسته بندی خرما مضافتی مقاوم، شکیل و از طراحی مناسبی برخوردار باشد، میزان فروش آن نیز بیشتر می شود.
صرف نظر از این که در مجموعه ی ما خرما مضافتی با انواع بسته بندی های کوچک و بزرگ قابل سفارش می باشد، اما در حال حاضر عمده ترین و متداول ترین نوع بسته بندی که در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد جعبه های کوچک ۵۰۰ الی ۸۰۰ گرمی و ۱۲ عددی در داخل مادرکارتن می باشد. البته می توان به کارتن های ۳ کیلویی نیز اشاره کرد.

پخش بهترین خرما مضافتی

پخش عمده خرما مضافتی با بهترین کیفیت

در طول سال با برداشت خرما مضافتی در استان های خرماخیز ایران، تقاضا برای خرید و پخش آن نیز افزایش می یابد.
خرما مضافتی از جمله پرفروش ترین و محبوب ترین خرماها در ایران است. که در طول سال و در تمامی شهرهای کشورمان و همچنین سایر کشورها طرفداران خاص خود را دارد.
افرادی که به خرید و پخش خرما مضافتی در شهرها می پردازند، اغلب به دنبال محصولی با قیمت مناسب می گردند. که جهت تهیه و خرید این محصول با قیمت مناسب می بایست از مجموعه ها و تولیدی ها به صورت مستقیم محصول را تهیه نمایند.
مجموعه ی ما به عنوان یکی از این تولیدی ها می باشد که در اغلب شهرهای خرماخیز از جمله بم، ریگان، جیرفت، سراوان، ایرانشهر و … فعالیت دارد.
از این رو می تواند شما را در زمینه ی خرید خرما مضافتی بسته بندی شده و تهیه آن با قیمت ارزان و رقابتی به صورت مستقیم یاری نماید.
همچنین امکان ارسال و عرضه خرمای بسته بندی مضافتی به تمام شهرها از جمله تهران، مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان و … را برای شما فراهم می سازد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرما مضافتی

سفارش اینترنتی خرما مضافتی بم

خرید اینترنتی خرما مضافتی تازه آغاز شد. این مورد شرایط را برای تولیدکنندگان و فروشندگان …

پاسخی بگذارید