این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش خرما مضافتی بم در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز عمده فروشی خرما مضافتی بم در تهران
خرما مضافتی عمده در تهران

اگر به دنبال فروش خرما مضافتی عمده در تهران هستید، در خصوص تامین و ارسال آن به صورت مستقیم می توانیم با شما همکاری نماییم. تهران یکی از بزرگترین خریداران خرما مضافتی بم و سایر مناطق ایران می باشد. همچنین مجموعه ی ما در جهت تامین و بسته بندی، با بسیاری از تجار خیابان تختی تهران و اطراف آن در حال همکاری می باشد.

فروش خرما مضافتی در تهران

 

مرکز عمده فروشی خرما مضافتی بم در تهران

یکی از پرمصرف ترین خرماهای ایران را می توان خرما و رطب مضافتی نام برد. یکی از بهترین مناطق کاشت و برداشت این محصول که نسبتا ماندگاری بالایی دارد، منطقه ی بم در استان کرمان می باشد.
از دیرباز تا به امروز خرمای مضافتی بم در سبد کالایی مردم قرار داشته و دارد. از مهمترین خریداران این محصول می توان به استان تهران و مصرف کنندگان آن اشاره کرد.
طعم شیرین و دلچسب این خرما، نرم و گوشتی بودن آن از فاکتورهای این محصول لحاظ می گردد. بدیهی است محصولی که متقاضی بسیاری دارد تجار زیادی نیز در آن حوزه فعالیت داشته باشند.
بنابراین بسیاری از تجار، صاحبین برند و همچنین شرکت های تولید، بسته بندی و توزیع این محصول را در ابتدای فصل خریداری کرده و به تهران انتقال می دهند.
این تجار به صورت پراکنده در سطح تهران فعالیت دارند. مثلا برخی از این گروه ها در خیابان تختی به صورت عمده فروشی تجارت می کنند.
برخی دیگر در شهرک های صنعتی و مناطق تولیدی و حومه ی تهران فعالیت دارند. از آن جا که میزان فعالیت ما در تناژ و سطح بالا صورت می گیرد، از این رو امکان همکاری با بسیاری از این تجار فراهم می باشد.
البته هر یک از این تجار متناسب با بازار خود، خرمای مضافتی را در حجم و کیفیت های مختلف خریداری می نمایند. بدیهی است که این عوامل می تواند بر بهای تمام شده یا همان قیمت انواع خرما مضافتی در تهران موثر باشد.
به عبارت دیگر، مجموعه ی ما در اطراف بم و شناسایی نخیلات مناسب و همچنین تعامل با بسیاری از کشاورزان، می تواند بهترین خرما مضافتی بم را به صورت عمده تامین و به تهران ارسال نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید