رطب و خرما مضافتی
سه شنبه , تیر ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / قیمت عرضه خرما مضافتی سراوان
قیمت خرما مضافتی سراوان

قیمت عرضه خرما مضافتی سراوان

قیمت خرما مضافتی سراوان نیز مانند دیگر ارقام خرما با شروع برداشت آن از نخلستان ها تعیین می گردد. مجموعه ی ما همواره تلاش می کند انواع خرما مضافتی را با قیمت دست اول و منصفانه به بازار عرضه نماید. جهت اطلاع از آخرین نرخ یا قیمت این محصول می توانید به این سایت مراجعه نمایید.

عرضه خرما مضافتی سراوان

معرفی خرما مضافتی سراوان

در مقالات قبلی در رابطه با انواع خرما در سراوان از جمله خرما مضافتی آن صحبت نموده ایم. همانطور که می دانید مهمترین محصول شهرستان سراوان در استان سیستان و بلوچستان، با توجه به موقعیت آب و هوایی آن، محصول خرما می باشد.
بیش از ۶۰ نوع خرما در این شهرستان کاشت و برداشت می شود. از جمله این ارقام می توان به خرما مضافتی، خرما ربی، خرما ماکیلی، خرما پیمازو، خرما رنگنو و … اشاره نمود. که در این بین خرما مضافتی و خرما ربی بیشترین سطح زیر کشت را به خود اختصاص می دهند.
خرما مضافتی سراوان دارای کیفیت مطلوب و طعم لذیذی می باشد که توسط تولیدکنندگان خرما در این منطقه با روش های کاملا ارگانیک پرورش و رشد می یابد.
از ویژگی ها و مشخصات خرمای مضافتی سراوان، شیره دار بودن آن است. از این رو به دلیل رطوبت بالای آن نسبت به انواع دیگر از حساسیت بالاتری برخوردار می باشد. بنابراین جهت ماندگاری بیشتر نیاز به دمای ثابت سردخانه دارد.
از دیگر مشخصات آن می توان به پوست نازک، درشت و گوشتی بودن آن اشاره نمود.

لیست قیمت خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی سراوان در عرضه مستقیم

برداشت خرما در مناطق خرماخیز ایران، با شروع فصل گرما آغاز می شود و با برداشت و جمع آوری این محصول، قیمت آن نیز در بازار تعیین می گردد.
اما قیمت خرما مضافتی در هر منطقه و با توجه به نوع بسته بندی، کیفیت آن و … متغیر و متفاوت می باشد.
مجموعه ی ما هر ساله بر آن است تا با پیش خرید نخلستان ها و همچنین خرید در ابتدای فصل، این محصول تازه را با قیمتی منصفانه و رقابتی و به صورت مستقیم به خریداران عرضه نماید.
از این رو تجار و متقاضیان می توانند جهت خرید، فروش و عرضه خرما مضافتی منطقه ی سراوان، از طریق برقراری ارتباط با مدیران فروش مجموعه، سفارش خود را ثبت و خریداری نمایند.
همچنین جهت مشاهده جدیدترین قیمت یا نرخ خرما مضافتی سراوان در حالت عرضه مستقیم می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرما مضافتی

سفارش اینترنتی خرما مضافتی بم

خرید اینترنتی خرما مضافتی تازه آغاز شد. این مورد شرایط را برای تولیدکنندگان و فروشندگان …

پاسخی بگذارید