رطب و خرما مضافتی
سه شنبه , تیر ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / قیمت انواع خرما مضافتی سراوان
قیمت انواع خرما مضافتی سراوان

قیمت انواع خرما مضافتی سراوان

قیمت انواع خرما مضافتی سراوان براساس کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت می باشد. مثلا قیمت یک کیلو خرما مضافتی سراوان ۷۰۰ گرمی در مادر کارتن با نمونه ی فله در کارتن های ۱۰ کیلوگرمی متفاوت می باشد. در ادامه به این موضوع و دلایل این اختلاف بیشتر می پردازیم.

انواع خرما مضافتی سراوان

کدام نوع خرما مضافتی سراوان را انتخاب کنیم؟

در زمان برداشت خرما در ایران، کشاورزان متناسب با سلیقه و نظر خود اقدام به جمع آوری و بسته بندی می نمایند. در خصوص خرمای مضافتی در منطقه سراوان نیز به همین شکل می باشد.
مثلا برخی ترجیح می دهند محصول را در سبدهای مخصوص جمع آوری کرده و به سردخانه ها انتقال داده و یا بلافاصله به فروش می رسانند.
برخی دیگر ترجیح می دهند محصول را در همان ابتدا بسته بندی کنند. عمده ترین نوع بسته بندی انتخابی، بسته های چند صد گرمی ۱۲ عددی در مادر کارتن و یا کارتن های فله ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی می باشد.
صرف نظر از کیفیت محصول، اصطلاحا هر یک از موارد ذکر شده بالا انواع خرما مضافتی سراوان معرفی می گردد.
در زمان خرید خرما مضافتی سراوان باید توجه کنید که کدام یک از این موارد برای نوع فعالیت شما و همچنین بازار هدف شما مناسب است.

مثلا افرادی که تولیدی داشته و یا صاحب برند هستند، ترجیحا خرما مضافتی سراوان به صورت فله در سبد و یا کارتن های ۱۰ کیلوگرمی انتخاب می کنند.

لیست قیمت خرما مضافتی

قیمت انواع خرما مضافتی سراوان

از آن جا که میزان سورت و نوع بسته بندی خرما مضافتی سراوان و در نهایت کیفیت هر یک از انواع موارد ذکر شده در بالا متفاوت می باشد، بدیهی است که قیمت هر کدام متفاوت می باشد.
مثلا قیمت نمونه ی بسته بندی شده ۷۰۰ گرمی که ۱۲ عدد در یک مادر کارتن قرار دارد با نمونه ی کارتن ۱۰ کیلوگرمی به صورت فله متفاوت است. همین موضوع باعث می شود تا نرخ نهایی محصول برای کشاورز یا تولیدکننده متفاوت باشد.
از طرف دیگر، رابطه ی مستقیمی بین کیفیت محصول با قیمت آن وجود دارد. به عبارت دیگر، هر چه کیفیت محصول (از لحاظ نوع چیدمان آن، درشتی و یا ریز بودن ، گوشتی یا خشک بودن، تازه و یا کهنه و …) بیشتر باشد، قطعا قیمت متفاوت خواهد بود.
همه ی این عوامل باعث شده تا در بازار این محصول، ارائه ی پیشنهادات با قیمت های مختلفی را دریافت کرده باشید.
مجموعه ی ما به عنوان یکی از فعالین و متخصصین مستقیم این محصول، تلاش می کند تا با اطلاع جدیدترین قیمت انواع خرمای مضافتی سراوان در این صفحه، شما را در فرآیند خرید یا فروش این محصول یاری نماید.

 

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه خرما مضافتی کارتنی

عرضه خرما مضافتی کارتنی مرغوب

در این مجموعه عرضه خرما مضافتی کارتنی به صورت مستقیم به سراسر ایران و بازارهای …

پاسخی بگذارید