قیمت انواع خرما مضافتی بسته بندی در تهران

قیمت خرما مضافتی در تهران برای هر یک از گروه های تجار، بازرگانان، شرکت ها و … متفاوت می باشد. همچنین نوع بسته بندی نیز از معیارهای تعیین قیمت این محصول محسوب می گردد. در ادامه لیست قیمت انواع خرما مضافتی به صورت عمده و مستقیم جهت ارسال به تهران ارائه می شود.

خرما مضافتی در تهران

معرفی فروشندگان خرما مضافتی در تهران

همانطور که می دانید در تهران به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایران، شرکت ها و بازرگانان زیادی در زمینه ی خرما به فعالیت می پردازند.
لذا تجار داخلی و خارجی و همچنین صادرکنندگان انواع خرما از جمله خرمای مضافتی، از طریق این مجموعه ها و مراکز در تهران، محصول مورد نیاز خود را تهیه و خریداری می نمایند.
همچنین می توان گفت به دلیل جمعیت زیادی که تهران دارد، تقاضا نیز برای خرید انواع خرما مضافتی در این شهر بالا می باشد.
به طور کلی، تجار و بازرگانان این شهر با مراجعه به مراکز تولید خرما مضافتی، این محصول را به صورت مستقیم و عمده از نخل داران و سردخانه داران و همچنین واحدهای تولیدی خریداری می کنند.
محصول خریداری شده به صورت فله در کارتن های 5 الی 10 کیلوگرمی و همچنین به صورت بسته بندی های کوچک چند صد گرمی می تواند متفاوت باشد. به عبارت دیگر، هر گروه با توجه به نیازهای خود و بازار هدفشان بسته بندی مورد نظر خود را انتخای می نمایند.
این تجار و بازرگانان پس از خرید محصول از این مناطق، محصول را در تهران به ویزیتورها و همچنین بنک داران و … عرضه می نمایند.
در نهایت محصول با کیفیت های مختلف به فروشگاه های کوچک و بزرگ، هایپرمارکت ها و … عرضه و به دست مصرف کنندگان نهایی می رسد.

لیست قیمت خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی بسته بندی در تهران

با توجه به مطالبی که در بالا بیان شد، می توان گفت قیمت خرید و فروش انواع خرما مضافتی برای هر یک از گروههای ذکر شده متفاوت می باشد.
به عبارت دیگر، قیمت این محصول برای تجار و بازرگانانی که محصول را به صورت عمده و مستقیم از مراکز تولید آن تهیه و خریداری می کنند، قطعا مناسب تر خواهد بود.
همچنین قیمت برای ویزیتورها، شرکت های پخش، توزیع کنندگان خرما مضافتی با توجه به هزینه های انبارداری، بازاریابی و … متفاوت تر می باشد.
یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرما مضافتی در تهران نوع بسته بندی آن می باشد. به عنوان مثال، قیمت خرما مضافتی بسته بندی شده فله با نمونه های چند صد گرمی 12 عددی آن متفاوت می باشد.
اگر شما نیز قصد فعالیت و فروش خرما مضافتی عمده در تهران دارید، بهترین پیشنهاد برای شما خرید عمده و مستقیم محصول از واحدهای بسته بندی و تولیدی خرما مضافتی در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و … می باشد.
مجموعه ی تولیدی ما در این استان ها با فعالیت در زمینه ی تامین، سورتینگ، بسته بندی و همچنین صادرات انواع خرما مضافتی، آماده همکاری با شما می باشد.
از این رو همواره تلاش نموده ایم تا آخرین قیمت عمده خرما مضافتی را برای شما در این صفحه به نمایش بگذاریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما