این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خرما مضافتی درجه یک بم

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرمای مضافتی درجه یک ویژه ی صادراتصادرات خرما مضافتی بم
صادرات خرما مضافتی بم

جهت صادرات خرما مضافتی بم می بایست اطلاعات کافی در رابطه با تعرفه های صادرات خرما، نیاز مشتریان صادارتی خرما و همچنین آگاهی و شناخت از شرکت های فعال در این زمینه داشته باشید. صادرات انواع خرما و رطب مضافتی بم و مناطق دیگر از جمله سراوان، جیرفت، نرماشیر و … از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد. همچنین قیمت روز این محصول را می توانید در این سایت مشاهده نمایید.

صادرات خرما مضافتی درجه یک

خرمای مضافتی درجه یک ویژه ی صادرات

خرما مضافتی از جمله ارقام محبوب و پرطرفدار در ایران و سایر کشورهای جهان می باشد.
این محصول اغلب در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان تولید و پرورش می یابد. از جمله مهمترین مناطق در این استان ها می توان به بم، سراوان، ایرانشهر، جیرفت، نرماشیر و … اشاره نمود.
از آن جا که پراکندگی برداشت این محصول در ایران بالا می باشد، بنابراین می توان گفت محصول هر منطقه از نظر کیفیت و قیمت متفاوت می باشد.
هر ساله بخش اعظمی از صادرات خرمای ایران را رقم مضافتی به خود اختصاص می دهد.
حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که خرمای مضافتی درجه یک مناسب برای صادرات چه ویژگی هایی باید داشته باشد. در این جا به برخی از این ویژگی ها اشاره می نماییم.

  • محصول یکدست و خوش رویت باشد.
  • خرما مضافتی تازه و دونم باشد.
  • بدون شیره و یا کم شیره باشد.
  • ترش شده، کپک زده و شکرک زده نباشد.
  • از بسته بندی مناسب و مشتری پسند برخوردار باشد.
  • عاری از آفت زنده و یا اجسام خارجی باشد.
البته برخی افراد به منظور بازار گرمی همواره از عبارات خرمای مضافتی درجه یک یا مرغوب و ایده آل استفاده می کنند که این موضوع باعث گمراهی برخی خریداران می شود. از این رو توجه به نکات بالا می تواند جلوی ضرر و گمراهی شما را بگیرد.

صادرات خرما مضافتی

صادرات خرما مضافتی بم

صادرات خرمای مضافتی بم برای تجار و بازرگانان و فعالین این حوزه در داخل و خارج از ایران از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشد.
چرا که خرمای مضافتی بم یک برند جهانی است. به عبارت دیگر، اکثر مصرف کنندگان در سراسر جهان این محصول را شناخته یا مصرف کرده است.
بنابراین هر چه تقاضا برای این محصول بالاتر باشد، عرضه نیز افزایش می یابد. اگر در داخل و یا خارج از ایران هستید، کم تجربه یا حرفه ای، می دانید که منفعت شما زمانی تضمین می گردد که به صورت حرفه ای عمل نمایید.
از جمله این موارد می توان به تولیدکنندگان یا واحدهای بسته بندی خرما مضافتی بم، انتخاب شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر و در نهایت توجه به قوانین و مقررات واردات و صادرات کشور مبدا و مقصد اشاره کرد. مجموعه ی ما در این زمینه از صفر تا 100 می تواند به صورت تخصصی در خصوص صادرات خرما مضافتی تازه با شما همکاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید