این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خرما مضافتی درجه یک ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما مضافتی درجه یک ایراناز کجا خرما مضافتی درجه یک خریداری کنیم؟شرایط صادرات خرما مضافتی از ایران

صادرات خرما مضافتی به سراسر جهان از طریق مجموعه ی ما امکان پذیر می باشد. هر ساله بخش اعظمی از خرما یا رطب مضافتی درجه یک ایرانی به بیش از 50 کشور جهان صادر می گردد.

خرما مضافتی درجه یک ایران

خرما مضافتی درجه یک ایران

همانطور که می دانید ایران بزرگترین تواید کننده خرما یا رطب مضافتی در جهان است. هر ساله تقاضا برای خرید انواع خرما مضافتی ایرانی با تنوع در بسته بندی، رو به افزایش می باشد.
اما پراکندگی کاشت و برداشت این محصول در ایران متمرکز به یک بخش یا منطقه نمی باشد. از آن جا که پراکندگی تولید این محصول در چندین استان و چندین منطقه در ایران صورت می گیرد، بدیهی است که محصول جمع آوری شده هر منطقه بر اساس سایز، رنگ، میزان رطوبت و ظاهر آن متفاوت خواهد بود.
همین مورد باعث شده تا قیمت خرمای مضافتی در ایران ثابت و تک نرخی نباشد. بنابراین می توان گفت قیمت خرما یا رطب مضافتی هر منطقه متفاوت خواهد بود.
این تفاوت باعث شده تا هر تجار یا خریداری متناسب با بازار هدف خود تنوع در انتخاب و حتی در نوع بسته بندی محصول داشته باشد.

خرما مضافتی درجه یک

از کجا خرما مضافتی درجه یک خریداری کنیم؟

همان گونه که در بالا اشاره شد، کیفیت خرما مضافتی هر منطقه تا حدودی متغیر است، اما این موضوع باعث نمی شود که بگوییم بار و محصول یک منطقه با کیفیت و مرغوب است اما بار سایر مناطق بی کیفیت و نامرغوب می باشد.
این نظر و عقیده کاملا اشتباه می باشد، چرا که درجه یک و مرغوب بودن یک معیار نسبی می باشد. بنابراین تنها زمانی می توانیم در این مورد به نتیجه برسیم که ما دو محصول از دو منطقه ی متفاوت را کنار هم گذاشته و سپس این دو را با هم مقایسه کنیم. در این صورت می توان گفت کدام یک نسبت به دیگری با کیفیت تر می باشد.
اما این دلیل بر بی کیفبت بودن یک محصول نخواهد بود.
از آن جا که خرما مضافتی هر منطقه متقاضیان و خریداران خاص خود را دارد، بنابراین می توان گفت خرما مضافتی درجه یک عبارت است از:

  • محصولی که بسته بندی مناسبی دارد.
  • فاقد محصول کرم خورده و خراب و بلبل خورده باشد.
  • یکدست و سالم و خوش رویت باشد.
  • محصول کهنه ی سال قبل در آن وجود نداشته باشد.

حال شاید با خود بپرسید پس خرما مضافتی کدام منطقه برای ما مناسب است؟ با توجه به تنوع بالای بازار هدف خرما مضافتی ایرانی پاسخ برای هر منطقه و هر کشور متفاوت و متغیر خواهد بود.
از این رو شما می توانید با ارسال مشخصات خود و معرفی بازار هدف خود از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه ی ما بهره مند شده و در نتیجه ما بهترین خرما مضافتی را متناسب با بازار هدف شما معرفی نموده و شما را در این زمینه یاری خواهیم نمود.

صادرات خرما مضافتی ایران

شرایط صادرات خرما مضافتی از ایران

صادرات خرما مضافتی از ایران به این معناست که شما این محصول را از ایران خریداری کرده و به کشور مقصد خود ارسال و صادر نمایید.
در این صورت شما قبل از هر کاری می بایست به دقت نکات زیر را رعایت نمایید تا از سود صادرات بهترین خرما مضافتی مرغوب ایران به نحو درست و حرفه ای بهره مند شوید.

  • در ابتدا شما می بایست بازاریابی دقیق و درستی را نسبت به بازار هدف خود انجام دهید. این گام اول موفقیت شما در این حوزه می باشد.
  • سپس می بایست با شرکت های تولیدی خرما مضافتی باکیفیت در ایران مذاکره نموده و با انتخاب یکی از این شرکت ها خیال خود را بابت تامین، سورتینگ و بسته بندی خرما مضافتی درجه یک ایرانی راحت نمایید.
  • گام بعدی بررسی شرایط و قوانین واردات و صادرات خرما مضافتی کشور مبدا و مقصد می باشد. کوچکترین اشتباه در این زمینه باعث خسارت سنگین در سرمایه ی شما خواهد شد. به عنوان مثال عدم توجه به اطلاعات مورد نیاز بر روی بسته بندی ها هر ساله خسارت زیادی به صادرکنندگان این محصول نموده است.
  • سپس شما باید بررسی نمایید که کدام حالت حمل و نقل بین المللی می تواند برای شما مناسب باشد. عمدتا کشورهای هم مرز ایران حمل و نقل زمینی را انتخاب کرده و کشورهای که مسافت دورتری با ایران دارند و امکان ارسال محصولات به صورت دریایی را دارا می باشند، اغلب روش حمل و نقل دریایی را انتخاب می نمایند. از آن جا که محصولات به صورت عمده و تناژ بالا صادر می گردد، حمل و نقل هوایی مقرون به صرفه نبوده و پیشنهاد نمی گردد.
  • در نهایت با اخذ گواهی های لازم از ایران از جمله گواهی بهداشت، استاندارد و … و انجام تشریفات گمرکی در ایران می توانید خرما مضافتی درجه یک ایرانی را به کشور مقصد خود صادر نمایید.

مجموعه ی ما با تجربه ی چندین ساله در این زمینه در فرآیند تامین، سورتینگ، بسته بندی ( حتی تحت برند شما) و صادرات انواع خرما مضافتی می تواند با شما در زمینه ی خرید خرما مضافتی درجه یک صادراتی همکاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید