این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خرما مضافتی ایرانشهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای صادرات خرمای مضافتی ایرانشهر
صادرات خرمای مضافتی ایرانشهر

در امر صادرات خرمای مضافتی ایرانشهر توجه به نکات زیر حائز اهمیت می باشد. مجموعه ی ما، شما را از صفر تا 100 صادرات انواع این محصول، اعم از تامین، تولید، سورتینگ، بسته بندی و در نهایت صادرات راهنمایی می نماید.

صادرات خرما مضافتی ایرانشهر

راهنمای صادرات خرمای مضافتی ایرانشهر

جهت صادرات انواع خرما از جمله خرمای مضافتی، از جمله نکات مهمی که می بایست توجه شود، آگاهی از قوانین و مقررات صادرات کشور مبدا و مقصد می باشد.
برخی افراد باتجربه و حتی افراد کم تجربه در زمان خرید محصول به این نکات توجه نمی کنند و همین موضوع موجب ضرر و زیان زیادی در تجارت آن ها می شود.
به عنوان مثال، فرض کنید شما محصولی را به کشوری صادر می کنید که واردات آن محصول به آن کشور ممنوع می باشد.
در استان سیستان و بلوچستان و منطقه ایرانشهر، انواع مختلفی از خرما تولید می گردد. خرما مضافتی ایرانشهر یکی از ارقام تولیدی در این استان و مناسب جهت صادرات می باشد.
در زمان خرید خرما مضافتی صادراتی ایرانشهر، می بایست به تاریخ تولید و انقضا، نوع بسته بندی و کیفیت محصول توجه ویژه ای نمود.
در نهایت با داشتن مجوزهای لازم از جمله گواهی بهداشت و استاندارد و اظهارات گمرکیف می توانید محصول را به کشور مورد نظر ارسال نمایید. البته قبل از آن می بایست توافقات لازم را با شرکت های حمل و نقلی انجام داده باشید.
چنانچه خریداران و تجار خارجی قصد خرید و صادرات محصول را داشته باشند، صدور گواهی های استاندارد و بهداشت در زمان بسته بندی و بارگیری خرما مضافتی توسط نمایندگان مجموعه ی ما، از اداره گمرک انجام شده و بار به مقصد ارسال می گردد. از این رو، مجموعه ی ما شما را از صفر تا 100 تجارت این محصول یاری می نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید