این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرما مضافتی مرغوب جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خرما در جهرمسفارش خرما مضافتی جهرم
خرما مضافتی جهرم

خرما مضافتی جهرم یکی دیگر از انواع این محصول براساس منطقه است. حجم تولید خرما مضافتی در این منطقه نسبت به سایر مناطق استان کرمان و سیستان و بلوچستان بسیار کم می باشد. در واقع جهرم قطب تولید خرمای شاهانی در استان فارس می باشد.

خرمای مضافتی جهرم

انواع خرما در جهرم

جهرم یکی از شهرستان های استان فارس و پنجمین شهر بزرگ جنوب ایران است. این شهرستان به دلیل داشتن آب و هوای گرم و خشک یکی از قطب های تولید انواع خرما و مرکبات در ایران می باشد.
به همین خاطر این شهرستان از زمان های دور تاکنون به عنوان سرزمین کشاورزی مطرح و شناخته می شود. جهرم با توجه به تولید یک چهارم درصد از خرمای استان فارس مقام اول تولید این محصول را در این استان دارا می باشد.
در رابطه با میزان تولید خرما در جهرم می توان گفت این شهرستان تقریبا حدود 2.1 درصد از خرمای جهان را تولید می کند. البته این میزان با توجه به شرایط هر سال می تواند متغیر باشد.
شهرستان جهرم با بیش از 5 هزار هکتار نخلستان های زیر کشت، هر ساله بیش از 28 هزار تن خرما تولید کرده و به بازار داخل و خارج صادر می نماید.
از جمله خرماهایی که در این شهرستان کاشت و برداشت می شود می توان به خرمای شاهانی، خرما مضافتی، خرما زاهدی، خرما پیارم، خرما کبکاب و خرما مجول و … اشاره نمود.
در این بین خرما شاهانی این منطقه بیشترین سطح زیر کشت را به خود اختصاص می دهد و با توجه به این موضوع می توان گفت جهرم قطب تولید خرما شاهانی در ایران می باشد.
هر ساله انواع خرمای این منطقه به کشورهای مالزی، روسیه، افغانستان، پاکستان، هند، سومالی، سنگاپور و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می گردد.

سفارش خرما مضافتی جهرم

سفارش خرما مضافتی جهرم

همانطور که در بالا اشاره شد، خرما مضافتی جهرم نیز از ارقام این شهرستان بوده که با حجم تولید اندک آن، مشتریان خاص خود را دارد.
البته در مقالات قبل در رابطه با قیمت انواع خرما مضافتی در جهرم صحبت شد، در ادامه شرایط سفارش خرما مضافتی این منطقه را توضیح می دهیم.
همانطور که می دانید با شروع فصل گرما برداشت خرما از نخلستان ها نیز آغاز می شود. برخی از کشاورزان این محصول را به صورت رطب و برخی نیز به صورت خرما جمع آوری می نمایند که عمدتا برداشت آن به صورت خرما می باشد.
پس از جمع آوری محصول از نخلستان ها آن ها را به تولیدی ها و مجموعه های خود انتقال می دهند و به سورتینگ و بسته بندی آن می پردازند. در نهایت جهت فروش خرما مضافتی بسته بندی جهرم این محصول به بازار عرضه و به دست مشتری نهایی می رسد.
خرما مضافتی از ارقام خرماهای میان رس می باشد. برداشت این محصول از مرداد ماه شروع شده و تا اواخر شهریور ادامه دارد.
از آن جا که خرما مضافتی جهرم از میزان تولید کمتری نسبت به استان های کرمان و سیستان و بلوچستان برخوردار است، بنابراین جهت خرید و سفارش این محصول می بایست در ابتدای فصل اقدام نمود.

البته شما می توانید علاوه بر خرما مضافتی جهرم، محصول مرغوب و با کیفیت سایر مناطق از جمله بم، جیرفت، سراوان و … را از مجموعه ی ما به صورت مستقیم و با قیمت مناسب تهیه نمایید.
مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید