رطب و خرما مضافتی
سه شنبه , خرداد ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / سفارش خرما مضافتی درجه یک بم

سفارش خرما مضافتی درجه یک بم

سفارش خرما مضافتی درجه یک بم هم اکنون از طریق این شرکت یا مجموعه امکان پذیر می باشد. فروش عمده رطب و خرما مضافتی بم ویژه ی بازار داخل و صادرات در مجموعه ی ما به شرط تازه بودن صورت می گیرد.

خرما مضافتی درجه یک

ویژگی های خرما مضافتی درجه یک ویژه بازار داخل و صادرات

همانطور که می دانید پراکندگی برداشت رطب یا خرما مضافتی در ایران بسیار بالا می باشد. از این رو کیفیت و قیمت خرما مضافتی به صورت عمده در هر منطقه متفاوت است.
حال شاید با خود بپرسید پس کدام نمونه برای بازار شما (داخل یا صادراتی) مناسب می باشد؟
لازم به ذکر است یکی از معیارهای انتخاب این محصول وزن و نوع بسته بندی آن می باشد. به عنوان مثال خریداران خرما مضافتی همیشه می پرسند میانگین وزن کالای شما چقدر است؟ و یا این که محصول بار کدام منطقه است؟
پس برای هر بازاری می بایست کالای مخصوص خود را سفارش داد. ترجیحا در صادرات رطب یا خرما مضافتی توصیه می گردد محصولی انتخاب گردد که از بسته بندی مقاوم و محکم برخوردار بوده و محصول کم شیره یا فاقد شیره باشد.

لازم است بدانید شکرک موجود در محصول در اثر انجماد شیره خرما در سردخانه به وجود می آید که نشانه ی درجه یک و مرغوب بودن کالا می باشد و مصرف آن بلامانع است.

سفارش خرما مضافتی درجه یک

نحوه سفارش خرما مضافتی درجه یک بم

از قدیم خرما یا رطب مضافتی را با نام بم می شناسند. به عنوان مثال بسیاری از خریداران خرما مضافتی با ما تماس گرفته و می گویند خرمای بم دارید؟
در واقع منظور آن ها همان خرما مضافتی بم می باشد. شهرستان بم و اطراف آن از بزرگترین مراکز تولید این محصول در ایران می باشد.
از آن جا که فعالیت ما بر بایه ی تجارت الکترونیک نیز هموار است، بنابراین علاوه بر امکان خرید و فروش حضوری می توانید سفارش خرما مضافتی درجه یک بم را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
با توجه به تجربه ی کاری مجموعه ی ما از شناخت بازار داخل و صادرات، تلاش می کنیم محصول مرغوب را به شرط تازه بودن همان سال به شما عرضه نماییم.
بنابراین جهت سفارش انواع خرما مضافتی بم می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خرما مضافتی

فروشگاه آنلاین خرما مضافتی اصل

فروشگاه خرما مضافتی به صورت آنلاین دستیابی هر چه بهتر شما را در خرید یا …

پاسخی بگذارید