خرید و فروش خرما مضافتی درجه یک بم

خرید و فروش خرما مضافتی ایران با بهترین کیفیت، به صورت درجه یک و مستقیم از طریق این وب سایت امکان پذیر می باشد.
مجموعه ی ما هر ساله انواع خرما مضافتی از جمله خرما مضافتی بم را به صورت حضوری و همچنین آنلاین و اینترنتی به تجار داخلی و خارجی عرضه می نماید.

خرما مضافتی درجه یک بم

خرما مضافتی درجه یک بم

استان کرمان یکی از استان های خرماخیز ایران می باشد که هر ساله بهترین انواع خرما در این استان و شهرستان های آن کاشت و برداشت می شود.
از مهمترین این محصولات می توان به خرما مضافتی بم اشاره نمود. خرما یا رطب مضافتی بم شهرت جهانی دارد.
بم یکی از شهرستان های جنوب شرقی استان کرمان است که در فاصله 195 کیلومتری آن واقع گشته است. این شهرستان دارای سطح زیر کشت زیادی از خرما است.
عمده خرمای برداشتی در این منطقه خرما مضافتی می باشد که اکثرا به عنوان رطب بم یا رطب مضافتی آن را می شناسید.
این محصول به دلیل طعم، کیفیت و قیمت مناسب آن باعث شده در بین مردم ایران و حتی کشورهای دیگر طرفدارن زیادی داشته باشد.

هر ساله متناسب با شرایط آب و هوایی تقریبا بیش از 70 هزار تن از سراسر نخلستان های بم و اطراف آن خرما یا رطب مضافتی برداشت می شود.

طبق آمار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بم، انواع خرما مضافتی این منطقه علاوه بر بازار داخل، تقریبا به بیش از 60 کشور دیگر صادر می گردد.

خرما مضافتی درجه یک

با ویژگی های خرما مضافتی درجه یک بم بیشتر آشنا شوید

با توجه به این که هر ساله تقاضا برای خرید و فروش خرما مضافتی رو به افزایش است، بنابراین بدیهی است که تعداد تولیدکنندگان این محصول نیز افزایش داشته باشد.

بسیاری از این تجار، شناخت کافی نسبت به بازار مشتریان خود ندارند و تنها هدفشان این است که محصولی را که دارند به خریداران این محصول بیشنهاد دهند. بنابراین جهت جذابیت بازار خود از عبارت درجه یک و مرغوب نیز برای محصول خود استفاده می نمایند تا محصول خود را مرغوب و باکیفیت جلوه دهند.

اما اگز شما اطلاعات کافی از ویژگی های خرما مضافتی درجه یک داشته باشید، دچار گمراهی نخواهید شد.
از ویژگی های خرما مضافتی درجه یک منطقه بم که برای بازار داخل و همچنین صادرات مناسب است عبارتند از:

  1. خرما مضافتی درجه یک بم فاقد محصول ترش شده یا شکرک زده می باشد.
  2. محصول مرغوب می بایست یکدست و خوش رویت باشد.
  3. در محصول درجه یک عمدتا آفت زنده و اجسام خارجی وجود نداشته باشد.
  4. نوع بسته بندی خرما مضافتی باید مشتری پسند و قابل صادرات باشد.
  5. خرما مضافتی مرغوب می بایست در جای خشک و خنک نگهداری شده باشد.
  6. تلرانس وزنی محصول مرغوب می بایست عمدتا زیاد بالا باشد.

خرید و فروش خرما مضافتی بم

خرید و فروش خرما مضافتی بم

همانطور که می دانید با شروع فصل گرما و به اصطلاح خرماپزان، زمان برداشت خرما مضافتی در استان های خرماخیز از جمله استان کرمان و شهرستان بم آغاز می شود.
هر ساله با توجه یه شرایط آب و هوایی، تقریبا در اواخر مرداد ماه، برداشت انواع خرما مضافتی در استان کرمان آغاز می گردد.
با توجه به این موضوع بسیاری از تجار فعالیت خود را به صورت پیش خرید نخلستان یا خرید در ابتدای فصل در این بازه زمانی به مرور آغاز می کنند.
هر یک از تجار، تولیدکننده ها، صاحبین برند و فعالین حوزه خرما مضافتی، این محصول را از کشاورزان و نخل داران خریداری کرده و پس از انتقال محصول به مجموعه های خود، این محصول را سورت، بسته بندی و به بازار داخل و خارج صادر می نمایند.
بنابراین می توان گفت خرید و فروش خرما مضافتی از ابتدای فصل آغاز و تقریبا تا پایان ماه مبارک رمضان آن سال ادامه خواهد داشت.
مجموعه ی ما نیز هر ساله بهترین نخلستان های استان را شناسایی کرده و بهترین خرما مضافتی دستچین شده را با استفاده از سبدهای مخصوص به کارگاه انتقال داده و سپس آن ها را متناسب با بازار داخل و صادرات طبقه بندی، بسته بندی و در نهایت به بازار عرضه می کند.
اگر به دنبال خرید و فروش خرما مضافتی با قیمت مناسب و به صورت دسته اول هستید، مجموعه ما به عنوان شرکت فروش عمده خرما مضافتی بم می تواند شما را در این زمینه یاری نماید. بنابراین کافیست با مجموعه ی ما ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما