این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید خرما مضافتی بسته بندی حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خرمای حاجی آبادخرما مضافتی حاجی آبادخرید خرما مضافتی بسته بندی حاجی آباد
خرما مضافتی حاجی آباد

خرما مضافتی حاجی آباد یکی از انواع خرماهایی است که در ایران کاشت و برداشت می شود. این محصول اغلب در کارتن های موزی و به صورت خوشه ای بسته بندی و در بازار به فروش می رسد.
جهت خرید مستقیم خرمای مضافتی حاجی آباد با نرخ یا قیمت مناسب می توانید با مجموعه ی ما هم اکنون ارتباط برقرار نمایید.

خرید خرما مضافتی

انواع خرمای حاجی آباد

شهرستان حاجی آباد واقع در استان هرمزگان یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع خرما در ایران می باشد. برخی از این ارقام تجاری و برخی نیز غیر تجاری هستند.
به عبارت دیگر برخی از این محصولات در تناژ بالا کاشت و برداشت شده و قابلیت صادرات به سایر کشورهای جهان را دارند. از جمله خرماهایی که در این منطقه کاشت و برداشت می شوند می توان به این ارقام اشاره نمود: خرما مضافتی، خرما پیارم، خرما زاهدی، خرما خاصویی، خرما مرداسنگ، خرما شاهانی، خرما خنیزی، خرما آل مهتری و … .
از میان این ارقام ذکر شده خرما پیارم حاجی آباد از شهرت جهانی برخوردار است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.
البته خرما مضافتی حاجی آباد نیز که در این منطقه کاشت می شود از کیفیت مطلوب و مناسبی برخوردار می باشد که مشتریان و خریداران خاص خود را دارد.

خرید خرما مضافتی حاجی آباد

خرما مضافتی حاجی آباد

همانطور که در بالا اشاره شد خرما مضافتی یکی از ارقامی می باشد که در این منطقه تولید و برداشت می گردد. علاوه بر منطقه حاجی آباد در استان های کرمان و سیستان و بلوچستان نیز خرما مضافتی با کیفیت و بسته بندی های متفاوت تولید و به فروش می رسد.
از جمله سایر مناطق می توان به خرما مضافتی بم، بروات، ریگان، جیرفت و … در این استان های ذکر شده اشاره کرد. بر خلاف این نوع مراکز، در نخلستان های مضافتی حاجی آباد این محصول بیشتر به صورت خوشه ای جمع آوری می گردد.
به عبارت دیگر نخلداران از روی نخل پنگ بر کرده و ریسه به ریسه محصول را بسته بندی می کنند. شرایط نگهداری این محصول بسیار تخصصی و حساس می باشد.

خرما مضافتی بسته بندی حاجی آباد

خرید خرما مضافتی بسته بندی حاجی آباد

هر ساله با شروع فصل گرما برداشت انواع خرما در این منطقه آغاز می شود. نخلداران و کشاورزان در این منطقه خرما مضافتی حاجی آباد را در سبدهای مخصوص عمدتا به صورت خوشه ای جمع آوری کرده و به سردخانه ها و مراکز تولید انواع خرمای مضافتی حاجی آباد انتقال می دهند.
برخی از کشاورزان استان سیستان و بلوچستان نیز خرما مضافتی خوشه ای خود را به سردخانه ها ی شهرستان حاجی آباد منتقل کرده و در آن جا به بسته بندی و آماده سازی آن اقدام می نمایند.
این محصول بیشتر در کارتن های معروف به کارتن موزی و حتی به سفارش مشتری بسته بندی می گردد. مجموعه ی ما با فعالیت در زمینه تامین، سورتینگ، بسته بندی و حتی صادرات انواع خرما مضافتی در ایران و در این منطقه می تواند شما را جهت خرید انواع خرما مضافتی در هر منطقه و با کیفیت های مختلف و قیمت بدون واسطه جهت بازار داخل و صادرات یاری نماید.
بنابراین اگر شما خریدار خرما مضافتی خوشه ای حاجی آباد می باشید هم اکنون می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید