این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار خرما مضافتی خوشه ای حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما مضافتی خوشه ایمشخصات خرما مضافتی خوشه ای درجه یکخریدار خرما مضافتی خوشه ای در حاجی آباد
خریدار خرما مضافتی خوشه ای

مجموعه ی ما به عنوان خریدار خرما مضافتی خوشه ای به صورت حضوری و آنلاین می باشد که مرکز فعالیت خرید و فروش خرما مضافتی خوشه ای توسط مجموعه ی ما در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان قرار دارد.

خرما مضافتی خوشه ای

 

خرما مضافتی خوشه ای

همانطور که می دانید زمان برداشت خرما مضافتی با توجه به شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف استان های خرماخیز ایران از جمله استان سیستان و بلوچستان، استان کرمان و استان هرمزگان تقریبا از نیمه ی دوم مرداد ماه آغاز می گردد.
بسیاری از کشاورزان و فعالین در این حوزه این محصول را به صورت خوشه ای یا اصطلاحا رشته ای جمع آوری می نمایند.
دلیل این که برخی کشاورزان خرما مضافتی را به صورت خوشه ای از نخل جمع آوری می کنند، می توان به تقاضا و نیاز بازار اشاره نمود. طعم کال و دلنشین این خرما را مردمان جنوب و غرب کشور بسیار می پسندند.

به عبارت دیگر خرما مضافتی هر ساله طرفداران خاص خود را در بازار داخل و همچنین صادرات دارد. در واقع زمانی که محصول نخل مضافتی به مرحله ی رطب نزدیک می شود این محصول توسط نخل داران به صورت پنگ بر از روی نخل بریده شده و به پایین نخل انتقال پیدا می کند.
سپس توسط کارگران ماهر ریسه های وصل شده به پنگ دانه به دانه بریده شده و بسته بندی می گردند.
عمده ترین نوع بسته بندی خرما مضافتی خوشه ای که در بیشتر موارد مورد استفاده قرار می گیرد، کارتن های موزی می باشد.
به عبارت دیگر خرما مضافتی خوشه ای عمدتا در کارتن های 15 الی 20 کیلو گرمی معروف به کارتن موزی بسته بندی می شوند.

خرما مضافتی خوشه ای حاجی آباد

مشخصات خرما مضافتی خوشه ای درجه یک

در بالا اشاره شد که محصول جمع آوری شده از نخلستان ها در کارتن های موزی قرار می گیرند و به سردخانه ها منتقل می شوند. چرا که اگر این محصول در شرایط و مکان مناسب نگهداری نشود در کوتاه ترین زمان فاسد شده، کپک زده و غیر قابل مصرف می شود.
بنابراین یکی از فاکتورهای خرما مضافتی خوشه ای این مورد می باشد که در کجا و در چه شرایطی نگهداری می شود.
یکی دیگر از مشخصات خرما مضافتی خوشه ای درجه یک سایز خرما، تعداد خرماهایی که به ریسه خرما چسبیده و همچنین رنگ آن می باشد.
به عبارت دیگر هر چه سایز خرمایی که به ریسه چسبیده درشت تر باشد، به مراتب از جذابیت بالاتری برای مخاطبین و مشتریان برخوردار است. از این رو این محصول هر چه سایز آن ریزتر باشد قیمت آن پایین تر و برعکس می باشد.

توصیه ی مجموعه ی ما به شما این است که از خرید خرمای مضافتی خوشه ای که له شده، ظاهر خود را از دست داده و همچنین از محصولی که فشرده شده و یا بخشی از محصول کپک زده صرف نظر نمایید.

بنابراین این مجموعه به عنوان یک فروشگاه خرما مضافتی مرغوب حاجی آباد می تواند شما را جهت خریدی دقیق و حرفه ای یاری نماید.

خرما مضافتی خوشه ای حاجی آباد

خریدار خرما مضافتی خوشه ای در حاجی آباد

منطقه حاجی آباد از سطح زیر کشت بالایی در زمینه خرما برخوردار است. معمولا خرما پیارم این منطقه در بازار داخلی و خارجی شناخته شده است. اما علاوه بر خرما پیارم، خرما مضافتی حاجی آباد نیز طرفداران خاص خود را دارد.
هرمزگان حاجی آباد یکی بزرگترین مراکز جمع آوری و نگهداری خرما مضافتی خوشه ای در ایران می باشد. البته این به این معنا نیست که در دو استان دیگر ذکر شده خرما مضافتی خوشه ای وجود نداشته باشد.
بسیاری از تجار و فعالین در حاجی آباد خرما مضافتی خوشه ای اطراف حاجی آباد و حتی بخشی از مناطق دو استان ذکر شده را جمع آوری و در سردخانه ها نگهداری و جهت عرضه به بازار آماده می نمایند.
مجموعه ی ما نیز به عنوان یک خریدار خرما مضافتی خوشه ای در این منطقه (حاجی آباد) فعالیت دارد. بنابراین جهت خرید و فروش خرما مضافتی خوشه ای با انواع بسته بندی های کوچک و بزرگ و حتی در کارتن موزی می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید