این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار انواع خرما مضافتی حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرما مضافتی حاجی آبادخریدار خرما مضافتی حاجی آباد
خریدار خرما مضافتی حاجی آباد

خریدار خرما مضافتی حاجی آباد اغلب تجار، سردخانه داران و واحدهای تولید و بسته بندی هستند. خرید و فروش خرما مضافتی خوشه ای حاجی آباد به صورت عمده و مستقیم، از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرما مضافتی عمده این منطقه و خرید و فروش عمده خرما، با کارشناسان مجموعه ی ما ارتباط برقرار نمایید.

انواع خرما مضافتی حاجی آباد

خرما مضافتی حاجی آباد

یکی دیگر از مناطق جنوبی ایران که خرما مضافتی آن طرفداران خاص خود را دارد، منطقه حاجی آباد می باشد. در واقع، حاجی آباد یکی از بهترین مناطق خرماخیز در استان هرمزگان می باشد.
خرما مضافتی حاجی آباد بیشتر در زمان خارک که رنگ آن قرمز و مزه گسی دارد، به صورت خوشه ای برداشت می شود. به عبارت دیگر، پنگ ها از نخل بریده می شود. سپس ریسه های چسبیده به پنگ توسط کارگران دانه به دانه جدا می شود. در نهایت، در انواع کارتن ها، بیشتر کارتن موزی، بسته بندی می شود.
پس از برداشت میوه را به سردخانه انتقال می دهند و بعد از مدتی، خرما را برای فروش به بازار عرضه می کنند. طعم گس این خرما مضافتی، مشتریان مختص به خود را دارد که اکثرا از غرب و شمال کشور هستند.

خرما مضافتی حاجی آیاد

خریدار خرما مضافتی حاجی آباد

خریداران خرما مضافتی حاجی آباد به چند دسته طبقه بندی می شوند. عده ای مصرف کنندگان داخل همان استان می باشند. که به صورت تازه خوری آن را خریداری می کنند.
گروه دیگر، تجار استان های همسایه از جمله استان کرمان می باشند. علاوه بر این طبقات، سردخانه داران و واحدهای تامین، سورتینگ و بسته بندی خرما، مشتریان بزرگ خرمای مضافتی حاجی آباد می باشند.
لازم به ذکر است خرما مضافتی این منطقه نسبت به منطقه ی بم، از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.
مجموعه ی ما در حاجی آباد، یکی از خریداران عمده خرما مضافتی از نخل داران می باشد. همچنین می تواند با شما جهت خرید، فروش، عرضه و صادرات انواع خرما مضافتی حاجی آباد همکاری نماید.

مدیریت: جواد تهمتن

شماره همراه:  9153847832(98+)

واتس آپ:  989153847832+

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات خرما مضافتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید