توزیع کنندگان خرما مضافتی تازه جیرفت

توزیع کنندگان خرما مضافتی جیرفت این محصول تازه را پس از جمع آوری از روی نخل ها، سورت و بسته بندی کرده و در نهایت روانه ی بازار می کنند. این توزیع کنندگان اغلب نخل داران، شرکت، واحدهای تولیدی و بسته بندی و فروشندگان این محصول هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

توزیع خرما مضافتی جیرفت

توزیع کنندگان خرما مضافتی تازه جیرفت

همانطور که در مقالات قبل نیز بیان شد، شهرستان جیرفت در جنوب کرمان یکی از مناطق پر پتانسیل در تولید انواع خرما از جمله خرما مضافتی و خرما کلوته می باشد.
این دو رقم از خرما، بیشترین سطح زیر کشت در این منطقه را به خود اختصاص داده اند و از مهمترین ارقام تولیدی و صادراتی جیرفت می باشند.
توزیع کنندگان خرما مضافتی جیرفت همان نخل داران، کشاورزان، واحدهای تولید و بسته بندی، فراوری کنندگان و فروشندگان هستند.
نخل داران و کشاورزان با شروع فصل برداشت، این محصول تازه را از نخیلات جمع آوری می کنند. شرکت ها، کارگاه ها، مراکز و واحدهای تولیدی و بسته بندی نیز پس از خرید این محصول از نخل داران، اقدام به سورت مجدد و بسته بندی انواع خرما مضافتی می نمایند.
به عبارت دیگر، آن ها محصولی که توسط نخل داران سورت شده را مجددا جداسازی و طبقه بندی می کنند. در نهایت محصول یکدست شده و آماده ی توزیع و عرضه در بازار داخل و صادرات می گردد.
مجموعه ی ما به عنوان تولیدی، مرکز توزیع و شرکت پخش خرما مضافتی جیرفت، هر ساله با اطلاعات و آگاهی کافی و به صورت تخصصی، انواع خرمای مضافتی جیرفت را از نخلستان ها خریداری می نماید. این محصول خریداری شده در کارگاه سورت و متناسب با نیاز و سفارش مشتریان بسته بندی می گردد. در نهایت جهت عرضه در بازار داخل و خارج از کشور توزیع و به فروش می رسد.
از این رو، اگر شما نیز خریدار انواع خرمای مضافتی تازه جیرفت هستید و تمایل به خرید مستقیم این محصول با قیمت ارزان دارید، می توانید هم اکنون با کارشناسان فروش مجموعه ی ما ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما